Movies
Ratings
385
Project Hail MaryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0- Mountain Queen: The Summits of Lhakpa SherpaRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0
Tell Me Who I AmRated ★ 4.0