Movies
Ratings
157
TroyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5