Series
Ratings
72- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0