Movies
Ratings
179
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.0
MoonRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The Perfect HostRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0