Series
Ratings
20
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0