Movies
Ratings
142
Bleak NightRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
My WayRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 0.5
Battlefield HeroesRated ★ 0.5
ConstantineRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0