Movies
Ratings
430
Once We Were UsRated ★ 2.5- Method ActingRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 3.0
Lorna's SilenceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Deer HunterRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
SignsRated ★ 3.0
AfireRated ★ 3.5
After HoursRated ★ 4.0
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 3.5
YellaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The RiverRated ★ 3.5