Movies
Ratings
158
7 Reasons To Run Away From SocietyRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
MonstrumRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 5.0
The TribeRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5