Movies
Ratings
419
Once We Were UsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
CloudRated ★ 3.0
Drowning DryRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5