Series
Ratings
263
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
Hot BrothersRated ★ 3.0- Excessive ChallengeRated ★ 3.5
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 1.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 2.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 1.0