Series
Ratings
38
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0