Movies
Ratings
350
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 1.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5