Movies
Ratings
119
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0