Titles you rated
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 4.0
After EverythingRated ★ 1.0
After We FellRated ★ 1.0
After We CollidedRated ★ 1.5
AfterRated ★ 2.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.0
Instant SwampRated ★ 3.0