Series
Ratings
102
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 0.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0