Movies
Ratings
233
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5