Movies
Ratings
179
The HandmaidenRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
UndisputedRated ★ 4.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0