Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.5