Titles you rated
HamnetRated ★ 4.0- The Mountain Between UsRated ★ 2.5
SolaninRated ★ 3.0- In Our DayRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0- 엑스트라올디너리Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 3.5
Fish StoryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
The Bandage ClubRated ★ 3.5- Summer of loveRated ★ 2.0
- Surim’s FlowersRated ★ 2.5
Burger Song ChallengeRated ★ 5.0- Color on youRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Honey and CloverRated ★ 2.5
Under NinjaRated ★ 5.0