Series
Ratings
391
Battle of FatesRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0