Movies
Ratings
413
The OthersRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
Three FacesRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0