Movies
Ratings
580
GodzillaRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 0.5
FluRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0