Series
Ratings
14
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0