Titles you rated
- HyperventilationRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.0- Emma - A Victorian Romance Season 2Rated ★ 4.5
Emma - A Victorian Romance Season 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Joy of ConversationRated ★ 5.0