Movies
Ratings
30
TitanicRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.0
Where the Wild Things AreRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
Action BoysRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0