Series
Ratings
166
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 5.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5