Series
Ratings
16
The Art of SarahRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0