Series
Ratings
67
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5