Series
Ratings
139
Mr. SunshineRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
Newlyweds DiaryRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5