Movies
Ratings
28
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.5
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
House at the End of the StreetRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0