Series
Ratings
51- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5- Unstoppable MarriageRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0