Movies
Ratings
12
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 1.5