Movies
Ratings
276
UsRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 1.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0