Movies
Ratings
16
SunflowerRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5