Movies
Ratings
477
9Rated ★ 4.0
TekkonkinkreetRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 3.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.0
RevivreRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
The AwakeningRated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Night BeforeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.5
North Korean GuysRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0