Series
Ratings
19
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0- Please Like MeRated ★ 4.5