Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
FailanRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 0.5
Memories of the SwordRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5