Titles you rated
ChocolatRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
MustangRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0