Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Café MinamdangRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 5.0
Unveil: JadewindRated ★ 3.5
BonesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
MasterChef KoreaRated ★ 5.0
Just an ExcuseRated ★ 5.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
- 식스센스: 시티투어Rated ★ 5.0
- Charingeon Jwippuldo Eobsjiman Season 2Rated ★ 4.0
MMTGRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
- Fresh off the Sea Season 2Rated ★ 3.0