Movies
Ratings
56
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 5.0