Titles you rated
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0