Movies
Ratings
309
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5