Movies
Ratings
149
Come From AwayRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 3.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
RRRRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5