Titles you rated
- 이상한 동물원Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0