Movies
Ratings
672
The King's WardenRated ★ 1.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0