Series
Ratings
19
Capital ScandalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- My Fair Princess IIIRated ★ 3.5
My Fair Princess 2Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5