Movies
Ratings
645
LoganRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
ThunderballRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5