Series
Ratings
238
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5