Movies
Ratings
483
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Hocus PocusRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5