Series
Ratings
84
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
The Golden SpoonRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
MineRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5